Loading...

czwartek, 21 kwietnia 2011

♥ Przedświąteczne drobiazgi ♥

Przedświąteczny czas w naszym domu, zawsze owocuje w najróżniejsze drobiazgi,które składają się w efekcie końcowym na pewną całość.
Zrywamy kwiatki,robiąc jeszcze na zielonej trawie,wiosenne bukieciki,wstążki, tiuliki ,cała ta oprawa wypada później bardzo estetycznie na wielkanocnym stole i cieszy każdego domownika.
Za nami już dużo wypróbowanych smakołyków,które w tym tygodniu ponownie będziemy robić, ale jeszcze kilka zupełnie nowych czeka na wypróbowanie.
Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze ,cała ta krzątanina, zakupy,ale to pozostawiam innym domownikom,ja mam w planach jeszcze sesje o zachodzie słońca na łące pełnej żółciutkich mleczy ,a potem zaszywam się w kuchni wraz z moją najlepszą pomocnicą Helenką i czarujemy,malujemy,upiększamy.
Poniższy bukiecik z przed kilku dni,który do dzisiaj cudownie wygląda na naszym wiosennym stole.Oraz przepyszne marcepanowe jajeczka ,od których nie można się oderwać.
Photobucket
Photobucket

3 komentarze:

  1. Rany Emilia, jak pięknie! Nie mogę się napatrzyć! Pokażesz coś więcej? Jestem ciekawa tych efektów malowania i tworzenia :) Twój wielkanocny stół musi być przepiękny!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pauli :-) miło mi to słyszeć.
    Na pewno jeszcze coś będzie,ale jak na razie chroniczny brak czasu......a tyle jeszcze do przygotowania.....

    OdpowiedzUsuń