Loading...

piątek, 24 października 2014

Drewniane serca


Czym są drewniane serduszka♥ memories with love?
Projekt drewnianych serduszek z umieszczonymi na nich Waszymi najpiękniejszymi wspomnieniami w postaci zdjęć, narodził się w mojej głowie 3 lata temu.To już trzeci raz kiedy będę je dla Was przygotowywać i jak zwykle cieszę się na te okoliczność Za ten przedświateczny czas ,który spędze na robieniu dla Was wyjątkowych bombek na choinkę...bo przecież są wśród Was takie osoby,kóre zamawiać będą je poraz kolejny...dowieszając co roku kolejne serduszkowe wspomneinie na swojej choince. To piękny zwyczaj...niech trwa ... 
Aby i w tym roku Wasze serduszkowe wspomnienia mogły zawisnąć na Waszych świątecznych drzewkach trzeba je zamówić juz teraz,abym zdążyła je dla Was wykonać. Pozdrawiam i proszę o udostępnienie tego posta...niech serduszkowy zwyczaj stanie się tradycją w wielu domach. 

2 komentarze:

  1. Robiłam porządki w komputerze.. natrafiłam na folder z zapisanymi stronami internetowymi i blogami... Większość już ich nie prowadzi... Trafiłam do Ciebie.. po 3, 4 latach.. ?? miło Was ujrzeć :) Helenka już pannica :) A widzę, że rodzinka się powiększyła, kolejna ślicznotka :) Znów będę częstym gościem u Was, bo wciąż Twoje zdjęcia mnie zachwycają :)) Pozdrawiam!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz tu jestem, ale na pewno będę wpadać częściej, bo bardzo mi się tu podoba:)

    OdpowiedzUsuń